Gry

Znamy datę otwartej bety Battlefield V. Co zmieni się w grze do tego czasu?

Opublikowany: 2018-07-16 przez Damian.Jaroszewski

Niedawno zakończyły się zamknięte beta testy Battlefield V, do których dostęp miała ograniczona liczba graczy. Jeśli nie znaleźliście się wśród szczęśliwców, to nie ma powodów do obaw. Przed premierą będą jeszcze otwarte testy dla wszystkich użytkowników. Właśnie poznaliśmy ich datę.

Na Amazonie można kupić pirackie gry. Co na to sklep?

Opublikowany: 2018-07-16 przez Damian.Jaroszewski

Amazon to największy sklep internetowy na świecie. Wydawałoby się, że zakupy tam nie są obarczone praktycznie żadnym ryzykiem. Okazuje się, że nie zawsze to, co nam się wydaje, ma pokrycie w rzeczywistości. Na Amazonie można kupić na przykład pirackie kopie gier i firma Jeffa Bezosa zdaje się to olewać.

Aż osiem nowych gier w Origin Access

Opublikowany: 2018-07-16 przez Damian.Jaroszewski

Usługi abonamentowe są coraz popularniejsze w świecie gier. Jedną z nich jest Origin Access, w ramach której - za niewielką opłatą - gracze otrzymują dostęp do wielu gier ze stajni danego producenta, w tym przypadku Electronic Arts. W tym miesiącu usługa wzbogaciła się aż o osiem nowych tytułów.

The Culling 2 toczy się w kierunku przepaści

Opublikowany: 2018-07-15 przez SoSlowGamer

Okazuje się, że nie wystarczy stworzyć kolejną grę Battle Royal i można zacząć budować sobie tron z dolarów. Bardzo boleśnie przekonali się o tym twórcy The Culling 2.

Resident Evil 4 HD mod gotowy do pobrania

Opublikowany: 2018-07-15 przez SoSlowGamer

Po czterech latach od rozpoczęcia produkcji Resident Evil 4 HD w końcu ujrzy światło dzienne. Capcom cztery lata temu wydał własny Remaster HD jednak nie był on kompletny, wiele tekstur nie zostało wtedy zmienionych.

Mobilna apka prezentująca statystyki Fortnite teraz za darmo

Opublikowany: 2018-07-14 przez SoSlowGamer

Jeżeli jesteście zapalonymi graczami Fortnite i lubicie pochwalić się swoimi statystykami przed kolegami to ta aplikacja mobilna jest dla Was. Dotąd płatna aplikacja teraz jest za darmo.

Gracz Fortnite zbanowany za używanie mema o Xbox 360 na konsoli konkurencji

Opublikowany: 2018-07-14 przez SoSlowGamer

Użytkownik PSN, który użył popularnego mema o Xbox 360 nie odzyska swojego konta. Gracz Hamed Jalalie wielokrotnie odwoływał się od decyzji, jednak Sony wydaje się być nieugięte. Decyzja jest ostateczna.

Valve wypuszcza kolejne poprawki do Panoramy

Opublikowany: 2018-07-14 przez Zbigniew "Emill" Pławecki

Częstotliwość, z jaką ostatnio pojawiają się kolejne aktualizacje CS:GO zaskakuje nawet najstarszych fanów tego tytułu. Niedawno nowy interfejs został zaprezentowany szerokiej publiczności, a teraz dostajemy zestaw poprawek do niego.

Activision zdradza kilka szczegółów na temat beta testów Black Ops 4

Opublikowany: 2018-07-13 przez SoSlowGamer

Activision podało kilka szczegółów na temat Call of Duty Black Ops 4. Informacje dotyczą zarówno wersji beta trybu multi oraz nowego trybu Blackout w stylu Battle Royale.

Fallout 76 z modami, ale nie na start

Opublikowany: 2018-07-13 przez SoSlowGamer

Premiera Fallout 76 jeszcze w tym roku. Będzie to pierwsza część, która odejdzie od formuły kampanii jednoosobowej. Na szczęście nawet w tym przypadku Bethesda nie zerwała z tradycją umożliwiającą graczom modyfikowanie gry. Gracze będą mogli korzystać z własnych modów.

Dzięki Fortnite deweloperzy z Unreal Market Place zarobią znacznie więcej

Opublikowany: 2018-07-13 przez SoSlowGamer

Epic Games zmienia podział przychodów zaoferowany przez Unreal Engine Makretplace.  Zmiana będzie obowiązywała z mocą wsteczną i będzie wiązała się ze znacznym wzrostem płac deweloperów.

Wartość akcji CD Projekt cały czas szybuje w górę

Opublikowany: 2018-07-13 przez SoSlowGamer

Akcjonariusze oraz ekipa CD Projekt mogą mieć kolejny powód do zadowolenia, wartość firmy na warszawskim parkiecie stale szybuje w górę. Obecnie polskie studio jest więcej warte niż KGHM.

Holenderscy gracze pozbawieni prawa do loot boxów w CS:GO

Opublikowany: 2018-07-13 przez grzegorz.rosa

Hazard w grach nie stanowił dla żadnego państwa problemu, dopóki nie zauważono, że gracze odnoszą z tego korzyści materialne. W walce o wątpliwą sprawiedliwość ustawił się rząd Holandii, który permanentnie odciął swoich obywateli od głównego źródełka cyfrowych dóbr. 

The Bard's Tale IV zadebiutuje jeszcze w tym roku

Opublikowany: 2018-07-13 przez grzegorz.rosa

Legendarna seria gier wraca na blaszaki. Już niedługo obudzimy zło uśpione z dawna nieodwiedzanych podziemiach. 

Jeden z fanów Fallout New Vegas przeszedł grę bez zabicia choćby jednej osoby

Opublikowany: 2018-07-13 przez grzegorz.rosa

W świecie gier komputerowych nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo trudne i często czasochłonne... 

Nowa survivalowa strzelanka od twórców Darksiders 3

Opublikowany: 2018-07-12 przez SoSlowGamer

Gunfire Games znane głównie jako twórca Darksiders 3, ogłosiło kolejny tytuł nad jakim pracuje. Będzie to trzecioosobowa strzelanka z trybem surwiwalu pod tytułem Remnant: From the Ashes.

Seria Commandos powraca

Opublikowany: 2018-07-12 przez SoSlowGamer

Kalypso Media ogłosiło, że wykupiło wszystkie prawda do lubianej przez wszystkich marki Commandos. Jest to seria gier taktycznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym osadzona w realiach II Wojny światowej.

Batle Royal Culling 2 zdecydowanie nie cieszy się popularnością

Opublikowany: 2018-07-12 przez SoSlowGamer

Culling 2 swoją premierę na Steam miał dwa dni temu. Według danych SteamCharts od momentu jej uruchomienia w grę zagrało kilkuset graczy. W ciągu ostatnich trzech godzin do gry weszło ich tylko 2.

Co nowego w 5 sezonie Fortnite

Opublikowany: 2018-07-12 przez SoSlowGamer

Dzisiaj rozpoczyna się piąty sezon Fortnite zatytułowany Worlds Collide. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania. W tym sezonie do dyspozycji dostaniemy wózki golfowe, który będzie pierwszym prawdziwym pojazdem w grze.

Valve poprawiło system filtrowania nadchodzących gier na Steam

Opublikowany: 2018-07-12 przez grzegorz.rosa

Zmiany w filtrowaniu treści są nastawione na większy indywidualizm użytkowników. Konkretne tytuły mają być dopasowane do właściwych osób.  

Ładowanie danych...