Gry

Grudniowe premiery gier PC - w co jeszcze zagramy przed 2018?

Zimno wszędzie, głucho wszedzie... Mimo wszystko gierczyć będziem!

Ranking najlepszych gier kooperacyjnych

Spośród ogromnej biblioteki gier wybraliśmy dla Was 25 najlepszych tytułów, przy których można bawić w trybie kooperacji. Znajdziecie tu gry epokowe i świeżynki zaprojektowane z myślą o wspólnym przechodzeniu kampanii.  

South Park: Fractured but Whole (PC) – recenzja

Nowy dopiero co pokonał rządowych agentów, nazistowskiego Szefa zombie i księżniczkę Kenny, a już musi stanąć przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem już nie jako odważny rycerz, ale superbohater, który moce czerpie ze swojej… dupy.

Co się święci w listopadzie - nadchodzące premiery gier na PC

Przed nami kolejny miesiąc ostrego gierczenia. Wielkie produkcje ogrzeją nas w trakcie zimnych, listopadowych nocy. 

Recenzja FIFA 18 (PC)

Piłka nożna – sport narodowy w większości państw świata. Dzieci marzą o tym, aby kiedyś zagrać na Camp Nou lub Stadionie Narodowym i niczym Robert Lewandowski pognać za piłką, jednym strzałem zapewniając Polsce udział w Mistrzostwach Świata. Ale większości wystarczy śledzenie rozgrywek w telewizji i granie w FIFĘ.

Recenzja Projekt Remedium (PC)

Debiutancki projekt polskiego studia Atomic Jelly stanowi interesującą odskocznię dla mainstreamowych FPS-ów. W grze Projekt Remedium dominuje artystyczna lekkość, która pobudza do dalszej eksploracji.

PGA 2017 – polskie indyki mają się dobrze

Podczas tegorocznych targów PGA nie mogliśmy narzekać na liczbę gier zaprezentowanych przez niezależnych twórców. W wydzielonej strefie indyczyło się ponad 100 produkcji, z czego tylko kilka z nich miało już swoją premierę.

Najważniejsze premiery gier PC zaplanowane na październik 2017

Przez calutki miesiąc, jak nigdy, nie będziemy mogli oderwać się od kompów. W październiku pojawią tytuły, które haniebnie zdeprawują nasz czas i portfele.

Pierwsze wrażenia z wersji demo Forza Motorsport 7

Czy warto było ściągnąć kilkadziesiąt gigabajtów danych? Kto lubi gry wyścigowe będzie wciągał Forzę jak narkoman ulubioną kochankę.  

Recenzja Tekken 7 (PC)

W głowie ciągle miał ten moment, gdy samotnie, na skraju życia leżał na klifie, czekając aż ulotnią się z niego resztki życia. Ten jeden dzień, ta jedna chwila, gdy został wypuszczony z rąk własnego ojca zadecydowała o całym jego życiu. Ta chwila na zawsze naznaczyła go nienawiścią i przekreśliła losy całego świata.

Recenzja Layers of Fear (PC)

Layers of Fear to polska odpowiedź na ikoniczne „Lśnienie” Kubricka. Tu zamiast Nicholsona latającego z siekierą, jest malarz i jego obsesja na punkcie dzieła idealnego. Chociaż reprezentują dwa różne kanały rozrywki, to mają jedną wspólną cechę – mogą budzić wśród odbiorców podobny poziom niepokoju, któremu towarzyszą ciarki na plecach.

Assassin’s Creed: Syndicate - z pamiętnika gracza

Nasza recenzja gry Assassin’s Creed: Syndicate ma trochę inną niż zwykle formę. Postanowiliśmy odkryć ten tytuł dzień po dniu, dzieląc się naszymi wrażeniami. Mamy nadzieję, że taka formuła przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy do lektury i komentowania.

Recenzja Tomb Raider (PC)

Czy to była najlepsza gra akcji, w którą dane mi było zagrać? Nie będę kłamać i powiem Wam, że zakochałem się w Tomb Raider od pierwszego uruchomienia…

Recenzja The Walking Dead: A Telltale Game Series - Season One (PC)

The Walking Dead: A Telltale Game Series - Season One to bezapelacyjnie najlepsza gra kontrastująca świat żywych i zombiaków. Nie brakuje tu mocnej historii, wyrazistych postaci i nade wszystko ładunku emocjonalnego, który regularnie uwalnia się przez całą rozgrywkę.  

Recenzja Kholat (PC)

Polskie studio IMGN.pro podjęło się dosyć trudnego wyzwania. W swoim debiucie porwali się na projekt graniczący między grą komputerową a specyficzną formą opowiadania rozrywki. W Kholat nie „gra” się jak w standardowe produkcje, a przechodzi odczytując niby książkę, aż do ostatniej strony.

Recenzja The Banner Saga 2 (PC)

„Wodospady, zniszczone miasta, centaury i gigantyczne węże – zawodzi ojciec -, nie wiesz co nadciąga". 

Ładowanie danych...