Gry

Candleman: The Complete Journey - recenzja

W grach wcielaliśmy się już w wiele dziwnych postaci. Byliśmy muchami, kozami, kromkami chleba – teraz nadeszła pora by stać się świeczką. W końcu - ‘I'm a gamer not because I don't have a life, but because I choose to have many’.

Premiery gier PC na luty wyglądają bardzo obiecujaco

Jeśli szukacie powodów, by posiedzieć przy kompie trochę dłużej, to tutaj macie je podane na wyciągnięcie myszki. W trakcie kolejnych 30 dni będzie czekać na nas sporo dylematów i gierczenia. 

Premiery gier PC zaplanowane na styczeń 2018

Producenci odliczają ostatnie sekundy do debiutu ich najnowszych gier. Przeprowadziliśmy więc krótki zwiad, aby sprawdzić, które będą bawić nas podczas pierwszego miesiąca 2018.

Recenzja Elex (PC) - krytycznym okiem fana serii Gothic

Gry dzielą się na takie, które nie pozwalają oderwać się od komputera i na mniej udane o odstręczającym charakterze rozgrywki. Paradoksalnie, nowa pozycja na liście Piranha Bytes jednocześnie należy do obydwu kategorii jakości.

W co grać na komputerze, który powinien już chodzić do szkoły?

Gdyby mój 7 letni komputer był dzieckiem, to zamiast stać na biurku musiałbym prowadzić go codziennie do szkoły. Czy na tak leciwym sprzęcie można jeszcze grać? Oczywiście, że tak! A na pytanie w co grać, odpowiadam w tym artykule.

Grudniowe premiery gier PC - w co jeszcze zagramy przed 2018?

Zimno wszędzie, głucho wszedzie... Mimo wszystko gierczyć będziem!

Ranking najlepszych gier kooperacyjnych

Spośród ogromnej biblioteki gier wybraliśmy dla Was 25 najlepszych tytułów, przy których można bawić w trybie kooperacji. Znajdziecie tu gry epokowe i świeżynki zaprojektowane z myślą o wspólnym przechodzeniu kampanii.  

South Park: Fractured but Whole (PC) – recenzja

Nowy dopiero co pokonał rządowych agentów, nazistowskiego Szefa zombie i księżniczkę Kenny, a już musi stanąć przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem już nie jako odważny rycerz, ale superbohater, który moce czerpie ze swojej… dupy.

Co się święci w listopadzie - nadchodzące premiery gier na PC

Przed nami kolejny miesiąc ostrego gierczenia. Wielkie produkcje ogrzeją nas w trakcie zimnych, listopadowych nocy. 

Recenzja FIFA 18 (PC)

Piłka nożna – sport narodowy w większości państw świata. Dzieci marzą o tym, aby kiedyś zagrać na Camp Nou lub Stadionie Narodowym i niczym Robert Lewandowski pognać za piłką, jednym strzałem zapewniając Polsce udział w Mistrzostwach Świata. Ale większości wystarczy śledzenie rozgrywek w telewizji i granie w FIFĘ.

Recenzja Projekt Remedium (PC)

Debiutancki projekt polskiego studia Atomic Jelly stanowi interesującą odskocznię dla mainstreamowych FPS-ów. W grze Projekt Remedium dominuje artystyczna lekkość, która pobudza do dalszej eksploracji.

PGA 2017 – polskie indyki mają się dobrze

Podczas tegorocznych targów PGA nie mogliśmy narzekać na liczbę gier zaprezentowanych przez niezależnych twórców. W wydzielonej strefie indyczyło się ponad 100 produkcji, z czego tylko kilka z nich miało już swoją premierę.

Najważniejsze premiery gier PC zaplanowane na październik 2017

Przez calutki miesiąc, jak nigdy, nie będziemy mogli oderwać się od kompów. W październiku pojawią tytuły, które haniebnie zdeprawują nasz czas i portfele.

Pierwsze wrażenia z wersji demo Forza Motorsport 7

Czy warto było ściągnąć kilkadziesiąt gigabajtów danych? Kto lubi gry wyścigowe będzie wciągał Forzę jak narkoman ulubioną kochankę.  

Recenzja Tekken 7 (PC)

W głowie ciągle miał ten moment, gdy samotnie, na skraju życia leżał na klifie, czekając aż ulotnią się z niego resztki życia. Ten jeden dzień, ta jedna chwila, gdy został wypuszczony z rąk własnego ojca zadecydowała o całym jego życiu. Ta chwila na zawsze naznaczyła go nienawiścią i przekreśliła losy całego świata.

Recenzja Layers of Fear (PC)

Layers of Fear to polska odpowiedź na ikoniczne „Lśnienie” Kubricka. Tu zamiast Nicholsona latającego z siekierą, jest malarz i jego obsesja na punkcie dzieła idealnego. Chociaż reprezentują dwa różne kanały rozrywki, to mają jedną wspólną cechę – mogą budzić wśród odbiorców podobny poziom niepokoju, któremu towarzyszą ciarki na plecach.

Assassin’s Creed: Syndicate - z pamiętnika gracza

Nasza recenzja gry Assassin’s Creed: Syndicate ma trochę inną niż zwykle formę. Postanowiliśmy odkryć ten tytuł dzień po dniu, dzieląc się naszymi wrażeniami. Mamy nadzieję, że taka formuła przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy do lektury i komentowania.

Recenzja Tomb Raider (PC)

Czy to była najlepsza gra akcji, w którą dane mi było zagrać? Nie będę kłamać i powiem Wam, że zakochałem się w Tomb Raider od pierwszego uruchomienia…

Recenzja The Walking Dead: A Telltale Game Series - Season One (PC)

The Walking Dead: A Telltale Game Series - Season One to bezapelacyjnie najlepsza gra kontrastująca świat żywych i zombiaków. Nie brakuje tu mocnej historii, wyrazistych postaci i nade wszystko ładunku emocjonalnego, który regularnie uwalnia się przez całą rozgrywkę.  

Recenzja Kholat (PC)

Polskie studio IMGN.pro podjęło się dosyć trudnego wyzwania. W swoim debiucie porwali się na projekt graniczący między grą komputerową a specyficzną formą opowiadania rozrywki. W Kholat nie „gra” się jak w standardowe produkcje, a przechodzi odczytując niby książkę, aż do ostatniej strony.

Ładowanie danych...