AGO Esports lepsze od x-kom w OGA Counter PIT

Opublikowany: 2018-08-09 przez Zbigniew "Emill" Pławecki

Polscy kibice CS:GO byli dzisiaj świadkami spotkania dwóch drużyn z krajowej czołówki. Derby Polski pomiędzy AGO Esports a x-kom team odbyły się w ramach OGA Counter PIT.

Z pojedynku obronną ręką wyszli zawodnicy AGO Esports, ale absolutnie nie można powiedzieć, aby było to dla nich łatwe zwycięstwo. Zaczęło się na Trainie, z przewagą x-kom team. Co prawda mieli słabszy moment na początku drugiej połowy, ale szybko odrobili straty i wyszli na kolejne w tym spotkaniu prowadzenie. Szala zwycięstwa na tej mapie pod koniec jednak znowu przechyliła się na korzyść AGO i to na ich konto wpadł pierwszy duży punkt.

Na Mirage scenariusz zaczął się powtarzać - początek znowu należał do x-kom, potem inicjatywa przeszła na stronę AGO i obie drużyny zaczęły wyrywać sobie zwycięstwo z rąk. Skutkiem tej zaciętej walki była dogrywka, w której lepsi okazali się zawodnicy x-kom.

O losach meczu zdecydować musiał więc Overpass. Tutaj już x-kom nie miał zbyt wiele do powiedzenia - od początku zawodnicy AGO utrzymywali bardzo dużą przewagę, której - mimo próby odrobienia strat w 2. połowie - graczom x-kom nie udało się zniwelować.

Tym samym AGO trafia do półfinału drabinki wygranych, a przed x-kom jeszcze szansa na utrzymanie się w turnieju poprzez drabinkę przegranych.

AGO Esports vs. x-kom team - 2:1 (16:13, 19:22, 16:10)

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...