Strona głównaGryAktualnościBethesda ujawnia pierwsze szczegóły The Elder Scrolls 6

Bethesda ujawnia pierwsze szczegóły The Elder Scrolls 6

Do premiery The Elder Scrolls 6 zostało jeszcze zapewne mnóstwo czasu. Bethesda wreszcie zaczęła jednak teasować swój najbardziej wyczekiwany projekt.

O The Elder Scrolls 6 do tej pory nie widzieliśmy praktycznie nic. Parę lat temu podczas E3 zobaczyliśmy jedynie tytuł gry i kilka ładnych krajobrazów. Gracze byli wyjątkowo podekscytowani, prace nad grą oficjalnie potwierdzono i od tego czasu nie dowiedzieliśmy się nic nowego. Aż do teraz.

Zobacz: God of War z perspektywy pierwszej osoby staje się jeszcze mocniejszy

Na Twitterze Elder Scrolls pojawił się krótki wpis wraz z grafiką mapy oświetlonej trzema świecami. Zdaniem wielu graczy powyższy post zdaje się potwierdzać spekulacje dotyczące miejsca akcji gry.

Przez ostatnie lata fani zastanawiali się, gdzie może wysłać ich TES6. Jedni stawiali na High Rock, inni na Valenwood, a jeszcze kolejni na Hammerfell. Najpopularniejsza aktualnie teoria, upleciona chwilę po publikacji postu przez Bethesdę, potwierdza ten ostatni pomysł. Gracze doszli do wniosku, że świeczki oznaczają przeszłość, teraźniejszość i przyszłość gry. Świeczka oznaczająca przyszłość stoi na Hammerfell.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię