Strona głównaGryCyberpunk 2077 z elementami skradania i cichą eliminacją wrogów

Cyberpunk 2077 z elementami skradania i cichą eliminacją wrogów

CD Projekt jest cenionym deweloperem z wielu powodów. Po pierwsze robi świetne gry. Po drugie robi świetne dodatki do gier. Po trzecie ma doskonały i bezpośrednio kontakt z graczami. Po prezentacji nowego trailera Cyberpunk 2077 podczas E3, ekipa jest wręcz zalewana pytaniami dotyczącymi tytułu. A najlepsze jest to, że udziela na te pytania odpowiedzi.

To już kolejna tego typu sytuacja kiedy gracze chcąc dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącego Cyberpunk 2077 pytają a CD Projekt odpowiada. Tym razem jeden z internautów na profilu gry zadał pytanie dotyczące obecności elementów skradankowych w grze. Przedstawiciel studia udzielił dość wyczerpującej odpowiedzi:

Gracz:  Czy w grze będą elementy skradankowe? Tłumiki do pistoletów?
Cyberpunk 2077: Wrogowie nie zawsze będą świadomi obecności gracza. Będzie mógł to wykorzystać na swoją korzyść, podkradając się do niczego niepodejrzewających przeciwników, rozkładając rozmaite pułapki lub instalując wirusy. Plan ataku jest równie ważny, jak jego wykonanie. Nigdy nie zmuszamy gracza, by zastosował określony styl walki, zawsze może użyć najlepszego w jego mniemaniu rozwiązania. Od strzelania przez ściany po zawijanie pocisków za róg – skradanie jest również częścią twoich umiejętności.

I to mi się podoba. Momentami elementów skradania brakowało mi w Wiedźminie, ale gdyby tam takie były to 200 godzin gry byłoby mało.

A Wy lubicie się skradać w grach i cichaczem eliminować wrogów, czy raczej wjechać na ostro i szybko zrobić porządek?

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię