Strona głównaWiadomościCall of Duty: Black Ops 4 bez tradycyjnego trybu dla jednego gracza

Call of Duty: Black Ops 4 bez tradycyjnego trybu dla jednego gracza

Call of Duty: Black Ops 4 może być pewnego rodzaju rewolucją dla całej serii. Według najnowszych przecieków nie uświadczymy w grze tradycyjnego trybu single-player.

Najnowsze informacje mogą nie spodobać się wielu graczom. Okazuje się, że Call of Duty: Black Ops 4 prawdopodobnie zostanie pozbawione tradycyjnego trybu single-player z fabułą. Byłaby to pierwsza gra z tej serii, w której zabraknie ciekawej historii. Co prawda od dawna nie jest to najważniejszym elementem gry – kluczowe znaczenie odgrywa multiplayer, który przyciąga graczy na setki, a nawet tysiące godzin, ale i tak brak trybu dla jednego gracza wydaje się dziwną decyzją.

Co otrzymamy w zamian? Twórcy mają skupić się na dwóch elementach – trybie multiplayer oraz trybie Zombie. Jako ewentualne zastępstwo single-playera wymienia się tak popularną ostatnio kooperację. Świetnie sprawdziła się ona chociażby w A Way Out. Kto wie, może to nowy trend w grach tego typu. Zamiast grać w tryby dla jednego gracza będziemy zasiadać przed komputerem razem ze znajomym obok nas lub na TeamSpeaku.

Call of Duty: Black Ops 4 ma zadebiutować 12 października tego roku na PC, PS4 i XOne. Więcej informacji na temat gry mamy poznać 17 maja w trakcie oficjalnej prezentacji oraz w czerwcu na targach E3.

Źródło: Polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię