Killer Instinct wreszcie dostępny na platformie Steam

Opublikowany: 2017-09-28 przez grzegorz.rosa

Mortal Kombat i Tekken 7 nie mogą już czuć się bezpiecznie na Steamie. Ich posady zatrzęsły się na widok pecetowej wersji Killer Instinct.

Kompletna wersja bijatyki Killer Instinct miała już swoją premierę na blaszakach pod koniec 2016. Aczkolwiek aż do teraz była dostępna wyłącznie przez usługę Windows Store. Ponieważ wielu graczy szerokim łukiem omija platformę Microsoftu, alternatywa dla serii Mortal Kombat i Tekken pozostawała w cieniu. To się jednak zmieni, bowiem od wczoraj  w pełnym rynsztunku gra dostępna jest także na Steam.

Wszystkie DLC z postaciami, dodatkowymi mapami i mnóstwem skinów trafiły bezpośrednio do katalogu z grą. Jakość rozgrywki jest dokładnie taka sama, jak w przypadku konsolowego wydania. Ponadto twórcy potwierdzają, że gracze moga rywalizować z właścicielami Xboxów. Platformowy crossplay jest ograniczony do trybów Exhibition, Lobby mode oraz Shadow Lords MP.

Do 4 października grę można zakupić w pakiecie promocyjnym. Za podstawową wersję zapłacimy 27,74 euro, natomiast za edycję full wypas 32,30 euro. Może warto zaryzykować i przekonać się, czy jest coś lepszego od klasycznych bijatyk? Czy jednak wolicie klasyczne mordobicie w stylu Mortal Kombat? 

 

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...