Kolejny Polak w EU LCS. Selfie podpisał kontrakt z H2k-Gaming

Opublikowany: 2018-02-09 przez Zbigniew "Emill" Pławecki

Wygląda na to, że miłośnicy League of Legends będą mieli kolejny powód by śledzić rozgrywki europejskiej LCS. Do trzech już grających tam Polaków dołączy kolejny – Selfie.

Gwoli ścisłości jest to powrót tego zawodnika do europejskich rozgrywek na najwyższym szczeblu. Selfie przez "chwilę" grał w barwach H2k, w trakcie wiosennej rundy w sezonie 2016, jako stand-in. Wtedy H2k było najbardziej "polską" drużyną w całym EU LCS, bo oprócz Selfiego swoje umiejętności na Summoner's Rift prezentowali także Jankos i Vander.

Dziś obaj najbardziej znani gracze reprezentują już zupełnie inne barwy, odpowiednio G2 Esports oraz Schalke 04. Oprócz nich w EU LCS możemy śledzić jeszcze poczynania Jactrolla, który gra w Vitality. Jactroll przebojem wdarł się do najwyższej ligi i chyba idzie mu całkiem nieźle, zważywszy na to, ze jego drużyna aktualnie prowadzi w tabeli. Schalke zajmuje obecnie 4. miejsce, natomiast G2 znajduje się na pozycji 4.

Miejmy nadzieję, że Selfie będzie tak poszukiwanym wzmocnieniem dla H2k, które aktualnie niestety zamyka ligę, wespół z Unicorns of Love. Jak Waszym zdaniem poradzi sobie nasz kolejny rodak w LCS?

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...