Najlepsze 17-calowe laptopy do gier - marzec 2018

Opublikowany: 2018-03-14 przez grzegorz.rosa

Wstępniak

Mobilność zawsze wiąże się z pewnymi kompromisami wobec wielkości ekranu. My postanowiliśmy zrzucić wszelkie kajdany, by podążyć śladem większego obrazu i przyjemniejszej rozgrywki. Przed Wami najlepsze laptopy gamingowe przedstawione w kilku przedziałach cenowych.

Po udanym polowaniu na laptopy mniejszego kalibru, postanowiliśmy poszerzyć naszą listę o grubszą zwierzynę. W końcu nauczono nas, że rzeczy im większe, tym lepsze i ma to swoje uzasadnienie szczególnie w obszarze gamingu. Ruszyliśmy więc śladem pozostawionym przez urządzenia wyposażone w ekrany minimum 17 cali. Była to przeprawa niełatwa, bowiem zdarzało się, że trop za ciekawymi osobnikami nagle urywał się w sklepie internetowym, gdzie wybór zakupu przysłaniała informacja o braku towaru w magazynie. Mimo sieciowych wpadek, ustrzeliliśmy kilka interesujących okazji, którymi z chęcią dzielimy się w niniejszym poradniku zakupowym.

Do wyboru jest kilkanaście najlepszych modeli przeznaczonych do grania na różnym poziomie przyjemności, a ten zaś wyznaczają kluczowe podzespoły, jak karta graficzna czy procesor. I wedle właśnie tego duetu ocenialiśmy potencjalną wydajność laptopów w grach. Ostatecznie zawsze spotkamy się przy fps-ach, dlatego zarówno wygląd, jak i liczbę złączy potraktowaliśmy jako obywateli drugiej kategorii.

Miejcie tylko na uwadze jedną sprawę, a mianowicie aktualność przedstawionych ofert. Zdarzyć się może, że po trzech tygodniach jakiś z wyróżnionych modeli zniknie z katalogu sprzedawcy bądź wzrośnie jego cena. Dlatego jeżeli planujecie sprowadzić do siebie jakąś atrakcyjną sztukę i taką wypatrzycie, to nie zwlekajcie zbyt długo z pokazaniem jej swojego biurka.

Spis treści

  1. Wstępniak
  2. Laptop do 3500 zł
  3. Laptop do 4000 zł
  4. Laptop do 4500 zł
  5. Laptop do 5000 zł
  6. Laptop do 6000 zł
  7. Laptop do 7000 zł
  8. Laptop do 8000 zł

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...