Strona główna Gry S.T.A.L.K.E.R. jako Battle Royale na 100 graczy? Zwiastun pokazuje, że to może...

S.T.A.L.K.E.R. jako Battle Royale na 100 graczy? Zwiastun pokazuje, że to może się udać

Pierwszy materiał z gry Fear the Wolves może przekonać do siebie zarówno wielu antyfanów, jak i zagorzałych zwolenników trybu Last Man Stand. Radioaktywny klimat w połączeniu z zasadami FPS-ów i wieloosobowej rozgrywki zapowiadają mocnego konkurenta dla PUBG i Fortnite.

Czy jest jeszcze możliwe zatrzymanie rosnącej popularności Fortnite, które prawdopodobnie przyczyniło się do zmniejszenia liczby graczy w CS:GO i PUBG? Rzecz jasna, nic nie jest wieczne. Na każdą jedną dobrą grę przypada jeszcze lepszy tytuł. W tym przypadku może nią być kolejna gra typu Battle Royal.

Fear the Wolves, bo o niej mowa, ma szansę zabłysnąć na tle konkurencji dzięki kilku elementom, a przede wszystkim za sprawą o wiele bardziej wyrazistego tła inspirowanego serią S.T.A.L.K.E.R. A fanów tej gry na pewno nie brakuje. Mroczniejszy klimat świata, oderwanie od “bajkowych” konturów i model mechaniki znanej dla rasowych FPS-ów całkiem dobrze spajają się z modnym dziś trybem Battle Royale.

Tym bardziej, że wizja Fear the Wolves w konwencji rozgrywki Last Man Stand ma o wiele ciekawsze podstawy do rywalizacji między graczami. Postapokaliptyczne powidoki potęgują walkę o przetrwanie. Na mapie może spotkać się do 100 osób, które od zera do uzbrojonego po zęby stalkera będą próbować utorować sobie drogę do miejsca ewakuacji, z którego zabierze ich helikopter. Tu jednak nie wystarczy pozbyć się ludzkiego wroga, ale też należy uważać na czyhające w lesie zmutowane wilki.

Fear the Wolves ma zadebiutować jeszcze w tym roku na Steamie w wersji wczesnego dostępu. O tym, czy warto czekać na nowe Battle Royale możecie przekonać się oglądając poniższy film. Według nas to może być coś naprawdę dobrego.          

[you tube=jBcicm45J3g]

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE