Znamy składy grup w turniejach kwalifikacyjnych do Games Clash Masters

Opublikowany: 2018-06-06 przez Zbigniew "Emill" Pławecki

Poznaliśmy składy grup w turniejach eliminacyjnych do Games Clash Masters. Przypominamy, że wielkie finały w dniach od 28-30 września w Gdyni, a w puli czeka 100 tysięcy dolarów.

Pierwsze eliminacje rozegrane zostaną już za tydzień, 13 i 14 czerwca. Wystąpią w nim: AGO Esports, PRIDE, PACT, jest również jedno miejsce dla drużyny z eliminacji online. Miesiąc później kolejna runda eliminacji, tym razem w składzie: Codewise Unicorns, x-kom team, Team Kinguin i znowu drużyna wyłoniona w eliminacjach online. Trzecia tura eliminacji odbędzie się natomiast 3 i 4 września, a wystąpią w niej Pompa Team, Izako Boars, tomorrow.gg i kolejna drużyna z kwalifikacji online.

Zanim rozpoczną się finały odbędzie się jeszcze jeden turniej - ostatniej szansy - w którym znajdą się zespoły z drugich miejsc z każdej rundy eliminacyjnej. Najlepsi dołączą do Heroic i GODSENT, które otrzymały zaproszenia na wydarzenie w Gdyni. Wszystkie mecze kwalifikacyjne będzie można zobaczyć na https://www.twitch.tv/gamesclashtv. Jak Waszym zdaniem będzie się prezentował ostateczny kształt turnieju?

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...