Strona głównaWiadomościCall of Duty Black Ops 4 systemem skrzynek gorszym niż w Battlefront...

Call of Duty Black Ops 4 systemem skrzynek gorszym niż w Battlefront 2?

Treyarch i Activision opublikowały niedawno wewnętrzną ankietę dotyczącą przyszłości gier Call of Duty. W ankiecie zapytano o wiele różnych rzeczy w tym o lootboxy. Wygląda na to, że deweloper planuje udostępniać perki za pomocą skrzynek.

Po premierze Star Wars Battlefront 2, w Internecie zawrzało z powodu skrzynek, które powodowały, że gra stała się P2W. Pazerność EA była tak wielka, że sprawie zaczęły przyglądać się jednostki rządowe niektórych krajów. Podczas tej burzy deweloperzy Call of Duty World War 2 przemycili lootboxy eksploracyjne i jawnym otwieraniem pudełek przed graczami zachęcali do ich kupowania.

Taki obrót spraw zachęcił Activision do pójścia o krok dalej i testowania możliwości odblokowywania perków za pomocą pudełek. W ankiecie zapytano, które elementy ankietowani chcieliby zobaczyć w lootboxach. Opcje obejmowały m.in. perki broni, które nie będą częścią standardowego systemu Create-A-Class.

Inne opcje obejmują emblematy dla kart graczy, przedmioty kosmetyczne do dostosowywania wyglądu, skórki broni, specjalne dźwięki postaci, możliwość wizualnej personalizacji wyników, efekty wizualne zwycięzcy na podium, zmiany efektu wystrzału i tona innych rzeczy, które mogą powodować zyskanie przewagi nad innymi.

Dodanie większego wyposażenia broni będzie miało wpływ na rozgrywkę ponieważ będą zwiększały skuteczność broni. Pamiętajmy tylko, że ankiety nie zawsze mają wpływ na kształt produktu końcowego, ale widzimy intencje, jakimi kieruje się Activision.

Więcej na temat skrzynek dowiemy się prawdopodobnie dopiero po E3.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię