Strona głównaEsportCounter-StrikeESL Szwajcaria Sezon 8: Virtualetix kontra NoNamers

ESL Szwajcaria Sezon 8: Virtualetix kontra NoNamers

7 listopada odbędzie się ESL Szwajcaria Sezon 8. Mecz CS:GO między Virtualetix a NoNamers jest zaplanowany na godzinę 21:30. Obie drużyny esportowe CS:GO eSports są z Szwajcarii.

Zespół NoNamers znajduje się na 582 miejscu w globalnym rankingu drużyn CS:GO. Drużyna NoNamers CS:GO już ma za sobą 26 rozegranych meczów w 2022 roku, które można było oglądać na żywo. Na listopadowy mecz między dwoma szwajcarskimi zespołami można będzie też postawić cs:go zakłady na gg.bet. Warto dodać, że ogólny wskaźnik zwycięstw NoNamers w minionych meczach wynosi 41%. W ciągu ostatniego miesiąca drużyna rozegrała 8 meczów, z których miała 6 wygranych. W ostatnich 30 dni wskaźnik wygranych zespołu wynosi 75%, co jest lepszym wynikiem w porównaniu do wskaźnika NoNamers wygranych w całości.

W poprzednich meczach NoNamers: przegrali, a potem wygrali Lausanne-Sport Esports, wygrali Lostik, Irie Legacy oraz przegrali SHAPE Sports i P9 Gaming. Ostatni mecz z udziałem NoNamers zakończył się wygraną Lausanne-Sport Esports z wynikiem 0:1. Drużyna NoNamers uczestniczy w aktualnych turniejach CS:GO: ESL Szwajcaria Sezon 8. Jeśli chodzi o terminarz NoNamers meczów, to następny mecz NoNamers z Karpet’Squad odbędzie się 27.10.2022 o godzinie 21:30.

Z kolei inna szwajcarska drużyna esportowa CS:GO Virtualetix eSports zajmuje 1860 miejsce w globalnym rankingu drużyn CS:GO. Zespół Virtualetix CS:GO ma na swoim koncie 4 rozegranych mecze w 2022 roku. Ogólny wskaźnik zwycięstw Virtualetix według powyżej wspomnianej strony internetowej wynosi 0%. W ostatnim miesiącu rozegrano 4 meczów, z których wszystkie zakończyły się zwycięstwem przeciwnej drużyny Virtualetix.

Przez ostatnie 30 dni wskaźnik wygranych wynosi 0%, co jest równe w porównaniu do wskaźnika Virtualetix wygranych wszech czasów. W poprzednich meczach drużyna esportowa Virtualetix przegrała Babos oraz Lausanne-Sport Esports. Ostatni mecz z Babos skończył się wynikiem 0:1. Aktualna linia zespołu to seria porażek w 4 meczach z rzędu. Virtualetix bierze udział w aktualnych turniejach CS:GO i będzie uczestniczyć w ESL Szwajcaria Sezon 8. Zespół zmierzy się z inną szwajcarską drużyną NoNamers 7 listopada. Jednak przed tym zespół będzie uczestniczył w meczu z SLNT. W meczach ESL Szwajcaria Sezon 8, które też odbędą się 7 listopada, również można będzie zobaczyć mecz z udziałem drużyn Lostik oraz SLNT. Zdarzenie jest zaplanowane na 20:00 i jest to mecz BO1.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię