Strona głównaGryAktualnościFIFA 23 ze specjalnym dodatkiem pod Mistrzostwa Świata w Katarze!

FIFA 23 ze specjalnym dodatkiem pod Mistrzostwa Świata w Katarze!

Fani piłki nożnej już od dłuższego czasu żyją nadchodzącymi mistrzostwami świata. Podobnie jest w przypadku fanów gier komputerowych, szczególnie tych związanych z piłką nożną. FIFA 23 w ostatnim czasie dodała specjalny dodatek związany z Mistrzostwami Świata w Katarze.

Nowe możliwości

FIFA 23 to bez wątpienia najbardziej popularna symulacja piłki nożnej ze wszystkich dostępnych gier o takiej tematyce. EA Sports od lat bije rekordy popularności swoim tytułem, a teraz przygotowało specjalny dodatek na mistrzostwa świata. Gracze mogą się tam poczuć jak prawdziwi uczestnicy tego turnieju. Na starcie można zdecydować, jaka jest nasza ulubiona drużyna, a następnie wystartować nią w turnieju głównym. Drabinka jest dokładnie odwzorowana względem tego, co zobaczymy na mistrzostwach świata w Katarze. Warto również podkreślić, że gracze mają także możliwość grania online z innymi przeciwnikami. Bez wątpienia jest to ciekawa opcja dla wszystkich graczy, którzy lubią coś więcej niż tylko klasyczną rozgrywkę klubami.

Opakowanie graficzne, a także sama rozgrywka stoi tutaj na najwyższym poziomie. Część graczy zwraca jednak uwagę na fakt, że 4 lata temu podczas Mistrzostw Świata w Rosji dodatek związany z Mistrzostwami Świata w trybie Ultimate Team był o wiele ciekawszy.

Ultimate Team

Nie ma wątpliwości, że najważniejszym trybem rozgrywki w grze FIFA 23 jest Ultimate Team. Tam również gracze otrzymali specjalne możliwości związane z Mistrzostwami Świata. Przede wszystkim można zbierać nowe, specjalnie przygotowane karty związane z tym i eventem. Można powiedzieć, że EA Sports podeszło do tego w sposób kolekcjonerski. Gracze mają do zebrania aż 750 kart mundialowych podczas trwania tego turnieju, a następnie będą mogli to wymienić na specjalne paczki. Interesujący jest również mechanizm dotyczący funkcjonalności specjalnych kart zaprojektowanych pod mundial. Są one obecnie dostępne w paczkach, a także można je trafić w player pickach, ale znikną z klubów 4 stycznia. Oznacza to, że gracze mogą ich używać tylko przez 2 miesiące, a następnie zostaną usunięte z ich klubów. W jaki sposób można wykorzystać te karty? Teoretycznie można ich używać w swoich składach przez najbliższy czas, jednak trzeba pamiętać, że mają one zgranie tylko pomiędzy sobą. Nie uda Ci się połączyć na przykład Courtoisa w wersji World Cup i Rudigera w wersji klasycznej. Warto również podkreślić, że karty związane z Mistrzostwami Świata w Katarze nie podlegają sprzedaży na rynku transferowym.

Zakłady bukmacherskie na mecze Mistrzostw Świata w Katarze są już dostępne. Pamiętaj, że w zakładach sportowych możesz też obstawiać mecze na turniejach w FIFA 23.

Więcej na temat esportu w specjalnej zakładce o takiej tematyce.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Tekst sponsorowany

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię