Strona głównaGryKolejne przecieki o Assassin’s Creed Odyssey

Kolejne przecieki o Assassin’s Creed Odyssey

Wyciekło kilka nowych informacji na temat Assassin’s Creed Odyssey. Według ostatnich plotek akcja gry będzie rozgrywała się  w czasie panowania dynastii Flavian. Ponadto będziemy walczyć również z mitologicznymi stworzeniami.

Grecka opowieść będzie zawierała dwie postacie, kobietę i mężczyznę, którzy będą rodzeństwem. Chronologicznie akcja rozgrywa się w tym samym czasie co Assassin’s Creed Origins, przenosząc nas do czasów okupacji Grecji przez Rzymian. Podczas gry odwiedzimy Akai, Macedonię, Trację i Azję. Wspomniane zostało również Bizancjum oraz 4 cuda.

Dostosowanie postaci będzie takie samo jak w Syndicate, a drzewka umiejętności będą dostępne dla obu postaci. W tej części powrócić ma również podróżowanie statkami oraz bitwy na morzu. Sam świat ma być mniejszy niż ten przedstawiony w Origins.

Przeciek wspomina również o wystąpieniu w grze mitologicznych stworzeń, które zostały obudzone przez Templariuszy za pomocą Jabłka z Klątwy faraonów.

Przecieki podają dwie różne daty premiery gry. Według jednego ze źródeł mają to być tegoroczne święta. Z kolei drugie źródło wskazuje marzec 2019. Co do jednego jest zgodność Assassin’s Creed Odyssey zostanie zaprezentowany podczas E3. Zatem czekamy cierpliwie i przekonamy się czy przecieki są prawdziwe.

A Wy co sądzicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię