Strona głównaGryAktualnościFallout 2: Projekt Arroyo przeniesie grę na silnik Fallout 4

Fallout 2: Projekt Arroyo przeniesie grę na silnik Fallout 4

Fallout 2 jest niesamowitą i ponadczasową grą. Jednak cześć młodszych fanów przyzwyczajonych do serii 3D może odrzucać jej surowy wygląd. Z myślą o takich graczach grupa modderów zabrała się za przenoszenie klasycznego Fallouta 2 na silnik Fallout 4.

Projekt Arroyo jest próbą tchnięcia nowego życia w Fallout 2. W jednym z postów na Reddit, modder DoctWhite powiedział, że Fallout 2 jest skarbnicą unikalnych i interesujących opowieści ukrytych za starym silnikiem. Dlatego zabrał się za przenoszenie całej gry na nowy silnik.

Zobacz: Fallout 76 – szczegóły Survival Mode skoncentrowanego na PvP

Jego celem jest przeniesienie Fallout 2 na silnik Fallout 4 w postaci moda. Dotyczy to zarówno umiejętności, perków, bronie, lokacji oraz NPC. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć to co dobrze znamy w nowej odsłonie i w pełnym 3D. Projekt Arroyo jest jeszcze na wczesnym etapie, ale zespół projektowy ukończył niedawno przenoszenie do świata 3D osady Modoc.

W ostatnim czasie wiele ekip modderów zajmuje się przygotowywaniem różnych ciekawych dodatków do Fallout 4. Warto tu wspomnieć choćby o Fallout: New California, który zabierze nas do posapokaliptycznej Kalifornii, czy Fallout Capital Wasteland, czyli próba przeniesienia Fallout 3 na silnik Fallout 4. W tej sytuacji czy ktokolwiek potrzebuje Fallout 76?

Poniżej kilka screenów:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię