Opakowanie i budowa

Opakowanie pamięci Inno3D iChill jest całkowicie standardowe. Trudno napisać mi o nim coś więcej. Ot kawałek kartonu, w którym mieszczą się dwa moduły o pojemności 8 GB każdy. W zestawie nie znajdziemy nic więcej. Ale też co mielibyśmy dostać razem z pamięciami – naklejki? A na co to komu? W pudle jest wszystko to, co najważniejsze i tego się trzymajmy.

Jeśli chodzi o budowę, to produkt Inno3D przykuwa uwagę. Aluminiowy radiator obejmuje obie strony pamięci. Dość agresywna stylistyka ma przypaść do gustu graczom, a kawałek pleksi na grzebiecie urządzenia kryje podświetlenie RGB LED, współpracujące z Asus Aura Sync. Cała konstrukcja jest bardzo solidna. Trochę „transformerowaty” design nie każdemu przypadnie do gustu, ale pamięci to nie jest coś, na co patrzymy szczególnie często.

Uwagę należy zwrócić na wysokość pamięci. Producent nie chwali się tym parametrem na swojej stronie, ale według naszych pomiarów to około 50-51 mm. Nie są to może najwyższe RAM-y na rynku, ale warto mieć te gabaryty na uwadze. Pamięci nie zmieszczą się obok każdego radiatora.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię