Advertisement
Strona głównaWiadomości Łatwy dostęp do zakładów na sporty elektroniczne

[REKLAMA] Łatwy dostęp do zakładów na sporty elektroniczne

Jak obstawiać e-sport u bukmachera?

Z pewnością znajdują się, także wśród Was, osoby, które grają na zakładach bukmacherskich. Niedawno do ofert serwisów do obstawiania dołączono także kategorię z wydarzeniami ze świata e-sportu. Dla wielu graczy jest to obecnie najatrakcyjniejsza forma gry. Szczególnie, jeśli posiada się kod bonusowy do interesującego nas serwisu
bukmacherskiego. Najczęściej zapewnia on atrakcyjny bonus powitalny, pozwalający na grę za wyższą stawkę, już od samego początku “przygody” z bukmacherką. Zakłady na e-sport wymagają dużej wprawy. W tym tekście poruszymy kilka, najważniejszych aspektów z tym związanych.

Jak zacząć?

Zanim rozpoczniemy zawieranie zakładów na e-sport, pierwszą, podstawową czynnością jest oczywiście rejestracja u interesującego nas bukmachera. Nie należy przy tym zapominać, że hazard w Polsce jest legalny dla osób powyżej 18. roku życia. Firmy skrupulatnie to sprawdzają. Jeśli cały proces, wraz z weryfikacją, zostanie ukończony pomyślnie, dopiero wtedy można przystąpić do obstawiania e-sportu.

Co mamy do wyboru?

Najlepsi polscy bukmacherzy oferują obstawianie rozgrywek w wielu grach. Oczywiście, początkowo niewiele serwisów było zainteresowanych wprowadzeniem zakładów bukmacherskich na e-sport do swoich ofert.

Jednakże, wraz z rosnącym zainteresowaniem tą rozrywką, firmy zdecydowały się na ten krok. Obecnie, wśród zakładów bukmacherskich bez problemu odnajdziemy pozycje Counter Strike, League of Legends, DOTA 2, Call of Duty czy Overwatch. Dla miłośników śledzenia turniejów na żywo za pośrednictwem platform streamingowych nie jest to, z pewnością, żadna nowość.

Firmy udostępniają kursy na wiele wydarzeń związanych z każdą z wymienionych gier. W ofertach znajdziemy, zarówno zakłady na pojedyncze spotkania, jak i na rozstrzygnięcia w całych turniejach. Serwisy bukmacherskie zapewniają nam możliwość obstawiania mistrzostw kontynentalnych czy nawet całego globu, ale również mniejszych eventów. To bardzo duży plus.

U “buków” często są też dostępne zakłady “specjalne”, które polegają na poprawnym wytypowaniu kilku zdarzeń zależnych od siebie lub często nawet niezwiązanego, bezpośrednio, z konkretnym meczem lub turniejem.

Łatwy dostęp do zakładów na sporty elektroniczne sprawił, że cieszą się one bardzo dużą popularnością. Dość powiedzieć, że ona cały czas rośnie!

Szeroka gama zakładów do gry

Serwisy udostępniają obstawianie rozgrywki w formie pre-match, jak i live. Ponadto, rodzaje zakładów na esport nie odbiegają jakością i ilością od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni przy okazji wydarzeń sportowych.

U bukmacherów znajdziemy, zarówno zakłady związane z handicapem, jak i kursy na dokładny wynik meczu. Nie możemy też zapominać o standardowych rozstrzygnięciach na zwycięzcę danego pojedynku. To rzecz absolutnie podstawowa. A to przecież nie wszystko! Możliwości obstawiania e-sportu u bukmacherów jest zdecydowanie więcej.

Najpopularniejszą grą do obstawiania jest, zdecydowanie, Counter Strike. Mimo upływu lat, jak doskonale wiecie, cieszy się ona niezmiennie dużym zainteresowaniem, także wśród typerów.

Podobnie, jak w przypadku pozostałych gier, możemy obstawiać wygranych danego meczu, mapy, a także zwycięstwo z handicapem. Zakłady na CS:GO znajdziemy praktycznie u każdego, legalnego, polskiego bukmachera.

Biorąc pod uwagę kursy na dane zdarzenie, warto sprawdzić aktualną formę obu drużyn, a także jak radziły sobie na konkretnych mapach w poprzednich meczach. Wydaje się to oczywiste, jednak często zapomina się o tej podstawowej czynności.

Jak widać, obstawanie CS:GO praktycznie niczym nie różni się od grania na zakładach na piłkę nożną, koszykówkę czy tenis. Już na pierwszy “rzut oka” można znaleźć wiele podobieństw w obu rodzajach obstawiania.

Po pierwsze: rozsądek

Z roku na roku przybywa nie tylko liczba sympatyków oglądania, ale i obstawiania sportów elektronicznych. Należy jednak pamiętać, żeby – jeśli to robimy – grać z rozsądkiem. Jeśli już decydujecie się na zakłady na e-sport, należy to robić “z głową”.

Przede wszystkim, trzeba dokonać szczegółowej analizy, zastanowić się czy, faktycznie, warto obstawić konkretne zdarzenie.

Należy zachować spokój, także przy wyborze miejsca do gry, tym bardziej, że jest ich obecnie bardzo wiele.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię