Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 rozwój postaci podobny do tego ze Skyrim

Cyberpunk 2077 rozwój postaci podobny do tego ze Skyrim

Do premiery Cyberpunk 2077 pozostało jeszcze dużo czasu, jednak CD Projekt RED co chwilę karmi nas kolejnymi informacjami na temat tytułu. Według ostatnich doniesień rozwój postaci jaki zaserwują nam w swojej grze Redzi będzie podobny do tego znanego ze Skyrim i reszty gier serii. Mówiąc krótko praktyka czyni mistrza.

Informacje te zostały przekazane przez Milesa Tosta, projektanta poziomów, w materiale umieszczonym na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 na Twitterze. Według niego rozwój umiejętności postaci w Cyberpunk 2077 będzie zależny od częstotliwości ich używania. Oznacza to, że jeżeli będziecie ciągle strzelać to poziom posługiwania się bronią będzie wzrastał.

Zobacz: Jest szansa na film Cyberpunk 2077 – sugeruje to twórca uniwersum

Podobny system rozwoju był zastosowany choćby w Skyrim i Oblivion czy Dungeon Siege. Jednak w przypadku gry Redów będzie to dotyczyło wyłącznie strzelania. Ma to za zadanie uchronić przed wykonywaniem dziwnych czynności tylko po to, aby nabić kolejny poziom umiejętności jak w Skyrim.

To nie koniec niespodzianek. Zwiększanie poziomu umiejętności posługiwania się konkretnym gnatem, zwiększamy szybkość przeładowania, celność itd., a nasza postać otrzyma nowe animacje. Będziemy widzieć różnice w sposobie przeładowania broni, jej noszenia oraz strzelania.

Zobacz: Oto pierwszy singiel kapeli Johhny’ego Silverhanda z Cyberpunk 2077

Na Twitterze wyłapiemy również drobny smaczek, o którym mówi Kasia Redusik z CDP, odpowiedzialna za reklamy jakie będziemy widzieć bezpośrednio w grze. Opowiada ona o reklamie, na której znajduje się kobieta o trzech ustach i tylko jednym pragnieniu. Jest to mały easter egg nawiązujący do sceny z filmu Pamięć absolutna z Arnoldem S. Kto wie o jaką scenę chodzi?

Na Cyberpunk musimy czekać do 16 kwietnia 2020. A zagramy na PC, Xbox One oraz PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Możnaby się kłócić, że jest odwrotnie. To bodajże w „papierowym” Cyberpunku 2020 jako pierwszym pojawił się system w którym za każde użycie danej umiejętności otrzymujesz Exp do tej umiejętności. Oczywiście dla komputerowej serii The Elder Scrolls jest to bardziej naturalne, bo użycia zlicza za nas komputer, a nie musimy tego robić na kartce.
    W każdym razie żadnego innego systemu po Cyberpunku bym się nie spodziewał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię