Konserwacja witryny, zapraszamy wkrótce
Strona główna Kable i adaptery Kable Sieciowe Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m

Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m

0

15,00 

Na stanie

SKU: AKQOLKSSM054011 Kategoria:

Opis

Długość przewodu:2
Kolor (wyliczeniowy):Szary
Kolor (wyliczeniowy):Pomarańczowy
Pozostałe parametry:
  • Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
  • LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Standard włókna: OM2
  • Typ włókna: 50/125
  • Średnica rdzenia włókna: 50 um
  • Średnica płaszcza włókna: 125 um
Promień gięcia (min.):125
Rodzaj kabla:Kabel
Rodzaj światłowodu:Multi-mode
Transmisja (kable):Duplex
Wymiary:

Średnica kabla: 3.0 mm

Zastosowanie kabla/adaptera:Światłowód
Złącza #1:Światłowód SC
Złącza #2:Światłowód SC

Dodatkowe informacje

Kolor (wyliczeniowy)

Pomarańczowy

Wymiary

Średnica kabla: 3.0 mm

Pozostałe parametry

<ul><li>Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.</li>
<li>LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.</li>
<li>Produkt indywidualnie testowany</li>
<li>Standard włókna: OM2</li>
<li>Typ włókna: 50/125</li>
<li>Średnica rdzenia włókna: 50 um</li>
<li>Średnica płaszcza włókna: 125 um</li>
</ul>

Długość przewodu

2

Rodzaj światłowodu

Multi-mode

Rodzaj kabla

Kabel

Zastosowanie kabla/adaptera

Światłowód

Złącza #1

Światłowód SC

Złącza #2

Światłowód SC

Transmisja (kable)

Duplex

Promień gięcia (min.)

125

Producent

Qoltec

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Name your new wishlist



Cancel
Create Wishlist and Save