Strona głównaEsportCounter-StrikeSTRZELCY: Nowa drużyna na polskiej scenie

STRZELCY: Nowa drużyna na polskiej scenie

W związku ze nadchodzącymi ESL Mistrzostwami Polski zespoły, które nie mają organizacji, by wziąć udział w nadchodzącym turnieju, szukają swojego domu.

Zespół, który startował pod nazwą STRZELCY został zauważony przez Forsaken, który już rok temu miał swoją drużynę w tym turnieju. Tym razem ekipa wygląda całkiem inaczej, a w jej skład wchodzą Łukasz „mwlky” Pachucki i Mikołaj „mouz” Karolewski.

Jeśli chcemy typować zakłady na CS:GO, warto wybrać renomowanego operatora hazardowego. Obecnie prawie każdy najlepszy bukmacher online proponuje użytkownikom zakłady na turnieje CS:GO. Wybierając witrynę do typowania CS:GO, trzeba zwrócić uwagę na licencję operatora, opinie graczy i ofertę zakładów.

Co wiemy o drużynie STRZELCY

STRZELCY to drużyna e-sportowa z CS:GO z Polski. Ekipa zajmuje 1429 miejsce w globalnym rankingu CS:GO według Tips.gg z dorobkiem 1080 punktów. Oto ważne informacje o tej ekipie:

  1. Drużyna CS:GO STRZELCY rozegrała w 2022 roku 2 mecze. Ogólny wskaźnik wygranych STRZELCY wynosi 100%.
  2. W meczach wstępnych STRZELCY pokonali drużyny e sportowe CS GO Honoris i ESCA Gaming.
  3. Ostatni mecz odbył się 18 sierpnia 2022 r., w którym STRZELCY pokonali Honoris z wynikiem 2-1.
  4. STRZELCY pokonali ESCA Gaming z wynikiem 1-0.
  5. Aktualna passa (streak) zespołu to passa zwycięstw w 2 meczach z rzędu.

Sportowcy, którzy teraz reprezentują Forsaken, rozpoczęli wspólną rozgrywkę w kwalifikacjach do turnieju ESL MP. Dobrze wypadli w tych rozgrywkach, awansując do kwalifikacji halowych. Swoją dobrą rozgrywkę kontynuowali w kolejnych spotkaniach, wygrywając z ESCA Gaming po świetnym comebacku, a następnie pokonali HONORIS z wynikiem 2-0, co zapewniło im awans do turnieju ESL MP. Warto poznać jak najwięcej informacji o tej nowej drużynie, jeśli chcemy typować CS GO zaklady i wygrywać.

Skład nowej drużyny

W Forsaken pojawią się też między innymi byli gracze AGO – Fiep „AxEcHo” Chaika i Łukasz „mwlky” Pachucki. Pachutski zagra na pozycji snajpera. Na tej pozycji nie mógł grać w poprzednim zespole. AxEcHo przez wiele miesięcy testowany był przez ekipę Damiana „Furlana” Kisłowskiego, ale ostatecznie nie został zakontraktowany przez AGO.

Miejsce w składzie ekipy ma również Piotr „blacktear5” Kasiński, znany z probacji w Anonymo. Najbardziej rozpoznawalnym graczem w tym zespole jest Mikołaj Karolewski (pseudonim „mouz”). Były zawodnik Kinguin, Illuminar Gaming czy HONORISN może pochwalić się największym dorobkiem. Uzupełnieniem drużyny jest mniej znany szerokiej publiczności Mateusz Malikowski (pseudonim „MTZ”), który niedawno próbował swoich sił w TTC.

Ekipę Forsaken będzie można obserwować od 29 sierpnia na ESL MP. W fazie regularnej początkowo rywalizować będzie dwanaście zespołów. Następnie odbędą się play-offy. Wygrana jest dość wysoka. Pula nagród wynosi 100 tys. PLN, a oprócz nagrody pieniężnej zwycięska ekipa zagra na turnieju IEM Katowice w 2023 roku.

Obstawianie tej drużyny i turniejów CS:GO gwarantuje typerom ekscytujące emocje, ponieważ jest tutaj czynnik nieprzewidywalności. Możemy typować CS GO na żywo lub w trybie prematch. Co ważne, zasady ogólne gry są takie same, więc hazardzista nie musi się skupiać na różnicach między imprezami przeprowadzonymi przez różne federacje.

Podsumowanie

Zanim zaczniemy typować CS:GO i nową drużynę polskiej scenie e-sportowe, warto poszukać zaufanych operatorów hazardowych. Przyda się również bonus bez depozytu bukmacher, za pomocą którego można przetestować wybrany portal hazardowy bez konieczności wydania własnych inwestycji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię