Strona głównaWiadomościRozrywkaDOOM: Annihilation otrzymuje pierwszy zwiastun. W filmie wystąpi piła mechaniczna

DOOM: Annihilation otrzymuje pierwszy zwiastun. W filmie wystąpi piła mechaniczna

Dobrze wykonanych filmowych adaptacji gier nigdy za wiele. Niestety, za wyjątkiem kultowej, pierwszej części Mortal Kombat, gry nie miały specjalnego szczęścia do wielkiego ekranu. Ale najnowszy trailer DOOM: Annihilation wskazuje na to, że ta klątwa może w końcu zostać przełamana.

Na wstępie należy zauważyć, że DOOM: Annihilation nie będzie typowym filmem, wyświetlanym w wielkich kinach. Jego przeznaczeniem jest telewizja oraz biblioteki VOD, aczkolwiek na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie gdzie trafi. Jest to też kolejne filmowe podejście do tematyki DOOM-a – poprzednie miało miejsce w 2005 roku, ale nie zostało szczególnie zapamiętane.

Zobacz: Nowa gra od twórcy kultowego Dooma

Patrząc na trailer można dojść do wniosku, że historia filmu jest dość prosta i nie odbiega specjalnie od tego, co już serwowały nam gry z tego uniwersum. Grupa kosmicznych Marines odbiera sygnał S.O.S. z bazy na Marsie, leci tam z misją ratunkową i odkrywa, że baza została opanowana przez demony – czyli niemal dokładnie tak jak w grach. A potem zaczyna się chaos. I finiszery z użyciem piły mechanicznej.

Film można potraktować jako ciekawą “przystawkę” przed kolejną częścią gry, DOOM Eternal, zaplanowaną na ten rok.

Zobacz: Nadchodzi Doom, Doom Battle Royale

Jak podoba Wam się trailer?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię