Poradniki

Polecane zestawy komputerowe – maj 2018

Opublikowany: 2018-05-08 przez Damian.Jaroszewski

Kolejny miesiąc to na Gaming Society kolejne zestawienie polecanych zestawów komputerów. W maju ceny cały czas spadają, więc to świetny czas na zakup PC-ta. Jaki zestaw najlepiej złożyć? Już podpowiadamy!

Słownik CS:GO – najważniejsze nazwy, skróty i hasła

Opublikowany: 2018-05-08 przez Damian.Jaroszewski

Counter-Strike: Global Offensive to gra niezwykle dynamiczna, w której nie ma czasu na pisanie długich wiadomości. Dlatego też gracze na całym świecie korzystają z uniwersalnych skrótów i haseł, które ułatwiają rozmowę. Oto lista najważniejszych z nich.

Przegrane w maju - nadchodzące premiery na PC

Opublikowany: 2018-05-02 przez grzegorz.rosa

Czas podobno jest na wagę złotą, więc warto go przeznaczyć na wyłącznie dobre gierki. I wcale nie będzie trzeba się cofać do tytułów z przeszłości, by przyjemnie rozegrać kilka długich sesji.    

Zestawienie kart graficznych do gier - lepiej kupić nową czy używaną?

Opublikowany: 2018-04-09 przez grzegorz.rosa

Wysokie ceny kart graficznych powodują, że często rozważamy zakup sprzętu „z odzysku” chcąc zaoszczędzić kilkaset złotych na pozostałe podzespoły. Tylko czy faktycznie można oszukać przeznaczenie i zachować w portfelu znacznie więcej pieniędzy?

Polecane zestawy komputerowe – kwiecień 2018

Opublikowany: 2018-04-06 przez Damian.Jaroszewski

Kolejny miesiąc, to kolejne zestawienie polecanych zestawów komputerów. W kwietniu w końcu mamy dobre informacje - ceny spadają i kupno PC-ta dla gracza jest coraz bardziej opłacalne. Nadal nie jest idealnie, ale nie ma co narzekać. Oto proponowane przez nas zestawy.

Premiery gier PC na kwiecień 2018

Opublikowany: 2018-04-03 przez grzegorz.rosa

Przed nami odrobinę chudszy miesiąc gierczenia, lecz nie ma mowy o spędzaniu wolnego czasu z dala od blaszaka. Ten nie pozwoli nam zmarznąć w trakcie weekendowych maratonów.

Najlepsze easter eggi w grach PC, czyli rozrywka z wielkanocnymi jajami

Opublikowany: 2018-03-31 przez grzegorz.rosa

Z okazji świąt Wielkanocnych chcielibyśmy podzielić się z Wami swoistym jajkiem, a raczej jajkami odnoszącymi się do deweloperskich żarcików zawartych w grach. Spośród całej masy easter eggów wybraliśmy te, które według nas trafiają w czuły punkt rozśmieszając do łez.  

Counter-Strike: Global Offensive – lista przydatnych komend

Opublikowany: 2018-03-22 przez Damian.Jaroszewski

Wielu początkujących graczy o tym nie wie, ale Counter-Strike: Global Offensive to gra, w której można zmienić wiele opcji. Nie wszystkie są dostępne w ustawieniach. Zdecydowaną większość można zmieniać wpisują odpowiednie komendy w konsoli.

Najlepsze 17-calowe laptopy do gier - marzec 2018

Opublikowany: 2018-03-14 przez grzegorz.rosa

Mobilność zawsze wiąże się z pewnymi kompromisami wobec wielkości ekranu. My postanowiliśmy zrzucić wszelkie kajdany, by podążyć śladem większego obrazu i przyjemniejszej rozgrywki. Przed Wami najlepsze laptopy gamingowe przedstawione w kilku przedziałach cenowych.

Polecane zestawy komputerowe – marzec 2018

Opublikowany: 2018-03-09 przez Damian.Jaroszewski

Przez ostatni miesiąc nie zmieniło się zbyt wiele. Nadal kupno komputera uważamy w tym momencie za jeden z gorszych pomysłów. Ceny kart graficznych cały czas wariują, a do tego mogą dojść za chwilę jeszcze większe problemy z pamięciami RAM. No ale jeśli ktoś bardzo się upiera, to przygotowaliśmy polecane zestawy od 1500 do 8000 zł.

Marzec pod znakiem premierowych gier PC

Opublikowany: 2018-03-01 przez grzegorz.rosa

Radujcie się gracze, bowiem oto stoimy w obliczu rewelacyjnych gierek, które upodlą portfele i kompy. Nadchodzi zmierzch dla Naszego wolnego czasu.  

Zasilacze komputerowe a certyfikat 80 Plus

Opublikowany: 2018-02-09 przez Szymon "Majster" Nocoń

Wybór zasilaczy na rynku komputerowego sprzętu można spokojnie uznać za zadowalający. Producenci zachęcają potencjalnych klientów tysiącami watów mocy, cichą pracą wentylatora, modularnym okablowaniem i tajemniczą naklejką 80 PLUS. Co termin ten oznacza w praktyce? Jaki zasilacz wybrać? O ile brązowa naklejka jest gorsza od złotej?

Polecane zestawy komputerowe – luty 2018

Opublikowany: 2018-02-09 przez Damian.Jaroszewski

Luty 2018 roku to prawdopodobnie jeden z gorszych miesięcy na zakup komputera. Pomimo tego postanowiliśmy przygotować zestawy komputerowe w cenach od 1500 do 8000 zł.

Premiery gier PC na luty wyglądają bardzo obiecujaco

Opublikowany: 2018-02-01 przez grzegorz.rosa

Jeśli szukacie powodów, by posiedzieć przy kompie trochę dłużej, to tutaj macie je podane na wyciągnięcie myszki. W trakcie kolejnych 30 dni będzie czekać na nas sporo dylematów i gierczenia. 

Jak zwiększyć liczbę FPS-ów w Counter-Strike: Global Offensive?

Opublikowany: 2018-01-31 przez Damian.Jaroszewski

Counter-Strike: Global Offensive to często nie tylko walka z przeciwnikami, ale też własnym komputerem. Każdy chce wycisnąć z gry jak najwięcej FPS-ów, aby móc komfortowo zabijać rywali. Ale jak to zrobić? Czy są jakieś sposoby na zwiększenie liczby klatek na sekundę?

Najlepsze laptopy do gier - styczeń 2018

Opublikowany: 2018-01-18 przez grzegorz.rosa

Szukasz idealnego laptopa, który nie przestraszy się najnowszych gier? Wybierz swój budżet, a my wskażemy gamingowe potwory.

Polecane zestawy komputerowe – styczeń 2018

Opublikowany: 2018-01-08 przez Damian.Jaroszewski

Nowy rok to idealny moment, aby pomyśleć o nowym komputerze. Tylko na jakie podzespoły się zdecydować? Co będzie najlepsze w danym przedziale cenowym? Już spieszymy z pomocą!

Komputer do gier za 500, 800 i 1000 zł

Opublikowany: 2018-01-02 przez SoSlowGamer

Czy można złożyć komputer do gier za mniej niż 1000 złotych? Wraz z Grześkiem udowadniamy, że jest to możliwe. W ramach redakcyjnej rywalizacji przygotowaliśmy dla Was propozycję sześciu zestawów gamingowych.

Premiery gier PC zaplanowane na styczeń 2018

Opublikowany: 2018-01-02 przez grzegorz.rosa

Producenci odliczają ostatnie sekundy do debiutu ich najnowszych gier. Przeprowadziliśmy więc krótki zwiad, aby sprawdzić, które będą bawić nas podczas pierwszego miesiąca 2018.

Najlepsze myszki dla graczy w różnych przedziałach cenowych

Opublikowany: 2017-12-29 przez Damian.Jaroszewski

Każdy miłośnik grania na PC wie, że jednym z najważniejszych akcesoriów jest myszka. Decyduje ona o precyzji sterowania, która jest kluczowa głównie w produkcjach online’owych. Problem polega na tym, że w sprzedaży są gryzonie dla graczy w cenach od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych i wybranie odpowiedniego nie jest zadaniem łatwym. Dlatego postanowiliśmy w tym pomóc.

Ładowanie danych...