Poradniki

Lipcowe premiery gier pozwolą przetrwać deszczowe dni

Opublikowany: 2018-07-05 przez SoSlowGamer

Jak ten czas leci... Nadszedł lipiec a w raz z nim, jak co roku, sezon ogórkowy. I chociaż pogoda nie rozpieszcza to deweloperzy nie zostawili nas na pastwę losu i nie pozwolą nam się zanudzić.

Najlepsze edycje kolekcjonerskie gier

Opublikowany: 2018-07-02 przez grzegorz.rosa

Zbieranie limitowanych edycji gier to hobby na bardzo głęboką kieszeń. Jednak za wygórowaną ceną często stoją genialne gadżety i inne propozycje deweloperów, obok których nie można przejść obojętnie. 

Polecane zestawy komputerowe – lipiec 2018

Opublikowany: 2018-07-02 przez Damian.Jaroszewski

Ceny kart graficznych powoli się stabilizują. Ceny wciąż nie są idealne, ale już jesteśmy bardzo blisko domyślnych poziomów, dzięki czemu da się już złożyć dobry komputer dla gracza w przyzwoitej cenie. Dowodzą tego nasze polecane zestawy na lipiec 2018 roku.

Polecane zestawy komputerowe – czerwiec 2018

Opublikowany: 2018-06-07 przez Damian.Jaroszewski

Czerwiec to już sezon wakacyjny, ale nie oznacza to, że nikt nie kupuje komputerów. Dlatego niezmiennie przygotowaliśmy zestawienie polecanych zestawów komputerowych na ten miesiąc.

Czerwcowe premiery gier na PC - w kompach będzie się grzało

Opublikowany: 2018-06-01 przez grzegorz.rosa

Gamingowi synoptycy zapowiadają kilka niebezpiecznych burz dla naszych komputerów. Dlatego lepiej być w pobliżu myszki i klawiatury w dniu premiery piorunująco dobrych gierek.

Counter-Strike: Global Offensive – jak tworzyć bindy na kupowanie broni?

Opublikowany: 2018-05-30 przez Damian.Jaroszewski

Bindy do kupowania broni to niezwykle przydatna funkcja w Counter-Strike: Global Offensive. Zamiast wybierać poszczególne elementy wyposażenia wystarczy wcisnąć jeden przycisk i od razu dostaniemy wszystko, co sobie zaplanowaliśmy. Ale jak stworzyć takie bindy?

Polecane zestawy komputerowe – maj 2018

Opublikowany: 2018-05-08 przez Damian.Jaroszewski

Kolejny miesiąc to na Gaming Society kolejne zestawienie polecanych zestawów komputerów. W maju ceny cały czas spadają, więc to świetny czas na zakup PC-ta. Jaki zestaw najlepiej złożyć? Już podpowiadamy!

Słownik CS:GO – najważniejsze nazwy, skróty i hasła

Opublikowany: 2018-05-08 przez Damian.Jaroszewski

Counter-Strike: Global Offensive to gra niezwykle dynamiczna, w której nie ma czasu na pisanie długich wiadomości. Dlatego też gracze na całym świecie korzystają z uniwersalnych skrótów i haseł, które ułatwiają rozmowę. Oto lista najważniejszych z nich.

Przegrane w maju - nadchodzące premiery na PC

Opublikowany: 2018-05-02 przez grzegorz.rosa

Czas podobno jest na wagę złotą, więc warto go przeznaczyć na wyłącznie dobre gierki. I wcale nie będzie trzeba się cofać do tytułów z przeszłości, by przyjemnie rozegrać kilka długich sesji.    

Zestawienie kart graficznych do gier - lepiej kupić nową czy używaną?

Opublikowany: 2018-04-09 przez grzegorz.rosa

Wysokie ceny kart graficznych powodują, że często rozważamy zakup sprzętu „z odzysku” chcąc zaoszczędzić kilkaset złotych na pozostałe podzespoły. Tylko czy faktycznie można oszukać przeznaczenie i zachować w portfelu znacznie więcej pieniędzy?

Polecane zestawy komputerowe – kwiecień 2018

Opublikowany: 2018-04-06 przez Damian.Jaroszewski

Kolejny miesiąc, to kolejne zestawienie polecanych zestawów komputerów. W kwietniu w końcu mamy dobre informacje - ceny spadają i kupno PC-ta dla gracza jest coraz bardziej opłacalne. Nadal nie jest idealnie, ale nie ma co narzekać. Oto proponowane przez nas zestawy.

Premiery gier PC na kwiecień 2018

Opublikowany: 2018-04-03 przez grzegorz.rosa

Przed nami odrobinę chudszy miesiąc gierczenia, lecz nie ma mowy o spędzaniu wolnego czasu z dala od blaszaka. Ten nie pozwoli nam zmarznąć w trakcie weekendowych maratonów.

Najlepsze easter eggi w grach PC, czyli rozrywka z wielkanocnymi jajami

Opublikowany: 2018-03-31 przez grzegorz.rosa

Z okazji świąt Wielkanocnych chcielibyśmy podzielić się z Wami swoistym jajkiem, a raczej jajkami odnoszącymi się do deweloperskich żarcików zawartych w grach. Spośród całej masy easter eggów wybraliśmy te, które według nas trafiają w czuły punkt rozśmieszając do łez.  

Counter-Strike: Global Offensive – lista przydatnych komend

Opublikowany: 2018-03-22 przez Damian.Jaroszewski

Wielu początkujących graczy o tym nie wie, ale Counter-Strike: Global Offensive to gra, w której można zmienić wiele opcji. Nie wszystkie są dostępne w ustawieniach. Zdecydowaną większość można zmieniać wpisują odpowiednie komendy w konsoli.

Najlepsze 17-calowe laptopy do gier - marzec 2018

Opublikowany: 2018-03-14 przez grzegorz.rosa

Mobilność zawsze wiąże się z pewnymi kompromisami wobec wielkości ekranu. My postanowiliśmy zrzucić wszelkie kajdany, by podążyć śladem większego obrazu i przyjemniejszej rozgrywki. Przed Wami najlepsze laptopy gamingowe przedstawione w kilku przedziałach cenowych.

Polecane zestawy komputerowe – marzec 2018

Opublikowany: 2018-03-09 przez Damian.Jaroszewski

Przez ostatni miesiąc nie zmieniło się zbyt wiele. Nadal kupno komputera uważamy w tym momencie za jeden z gorszych pomysłów. Ceny kart graficznych cały czas wariują, a do tego mogą dojść za chwilę jeszcze większe problemy z pamięciami RAM. No ale jeśli ktoś bardzo się upiera, to przygotowaliśmy polecane zestawy od 1500 do 8000 zł.

Marzec pod znakiem premierowych gier PC

Opublikowany: 2018-03-01 przez grzegorz.rosa

Radujcie się gracze, bowiem oto stoimy w obliczu rewelacyjnych gierek, które upodlą portfele i kompy. Nadchodzi zmierzch dla Naszego wolnego czasu.  

Zasilacze komputerowe a certyfikat 80 Plus

Opublikowany: 2018-02-09 przez Szymon "Majster" Nocoń

Wybór zasilaczy na rynku komputerowego sprzętu można spokojnie uznać za zadowalający. Producenci zachęcają potencjalnych klientów tysiącami watów mocy, cichą pracą wentylatora, modularnym okablowaniem i tajemniczą naklejką 80 PLUS. Co termin ten oznacza w praktyce? Jaki zasilacz wybrać? O ile brązowa naklejka jest gorsza od złotej?

Polecane zestawy komputerowe – luty 2018

Opublikowany: 2018-02-09 przez Damian.Jaroszewski

Luty 2018 roku to prawdopodobnie jeden z gorszych miesięcy na zakup komputera. Pomimo tego postanowiliśmy przygotować zestawy komputerowe w cenach od 1500 do 8000 zł.

Premiery gier PC na luty wyglądają bardzo obiecujaco

Opublikowany: 2018-02-01 przez grzegorz.rosa

Jeśli szukacie powodów, by posiedzieć przy kompie trochę dłużej, to tutaj macie je podane na wyciągnięcie myszki. W trakcie kolejnych 30 dni będzie czekać na nas sporo dylematów i gierczenia. 

Ładowanie danych...