Poradniki

Polecane zestawy komputerowe – grudzień 2017

Kupno odpowiednio komputera do gier to zadanie szalenie trudne. Do wyboru mamy wiele podzespołów, które pomimo podobnych cech pod wieloma względami potrafią się różnic. O wydajności danego zestawu decydują często szczegóły, które dla niezaznajomionego użytkownika mogą być nieznane. Dlatego postaramy się w tym pomóc.

Polecane chłodzenia procesorów

Najlepsze chłodzenie procesora za 60, 100, 150, 200 i więcej złotych. Z naszym poradnikiem wybór będzie banalnie prosty. Tekst nie jest w żaden sposób sponsorowany - opiera się na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w testach systemów chłodzenia.

Polecane zestawy komputerowe – listopad 2017

Jaki kupić komputer w cenie do… - to jedno z najczęściej zadawanych pytań tak na forach internetowych, jak i w komentarzach pod tekstami o tematyce hardware’owej. Zakładany budżet jest w tym kontekście najważniejszym zagadnieniem. No właśnie – jaki komputer kupić w cenie do…?

Ekonomia w CS:GO – jak o nią dbać?

Pieniądze są jednym z najważniejszych aspektów gry Counter-Strike: Global Offensive. Jeśli nie dbamy odpowiednio o finanse, to dużo trudniej o zwycięstwo. Niestety, wciąż wiele osób nie wie, jak odpowiednio zachować się w różnych sytuacjach.

Zestawienie najlepszych klawiatur mechanicznych TKL

W dość łatwy sposób można zyskać wolną przestrzeń na biurku dzięki zastosowaniu klawiatur mechanicznych TKL. Są kompaktowe, sprawują się identycznie, jak pełnowymiarowe modele i ponadto zaskukują liczbą dostępnych w nich funkcji. Jeśli poszukujecie sprzętu idealnego do gier, to trafiliście we właściwe miejsce.  

Wszystko, co musisz wiedzieć o przełącznikach mechanicznych do klawiatur

Wszyscy, niczym mantrę, powtarzają, że klawiatury mechaniczne są lepsze od membranowych. Trudno z tym dyskutować. Tylko samo takie stwierdzenie nie niesie ze sobą żadnej dodatkowej wiedzy. Tymczasem popularny mechanik mechanikowi nierówny. Na rynku dostępne są modele z różnymi przełącznikami, które znacząco się od siebie różnią.

Jak dobrze wybrać myszkę dla gracza?

W sieci można znaleźć wiele poradników na temat wyboru myszki dla gracza. Niestety, tylko niektóre naprawdę pomagają w wyborze odpowiedniego gryzonia. Wciąż wielu autorów kieruje się błędnymi przesłankami i powiela złe mity. Jak w takim razie wybrać odpowiednią myszkę dla gracza?

Laptopy dla graczy do 3500 zł – maj 2017.

Zapomnijcie o zintegrowanych układach graficznych i wolnych procesorach. Stawiamy na mobilność i moc. Do topowych gier potrzebny jest sprzęt uosabiający nową technologię. Dlatego też oto przed Wami staje 6 modeli laptopów mogących zastąpić duże jednostki komputerowe. 

Polecane monitory - luty 2017. Kupujemy za 500, 800 i 1200 złotych

Ceny detaliczne monitorów nie zawsze oddają ich wartość względem wygody i użyteczności. Dlatego przygotowałem dla Was zestawienie najlepszych monitorów w 3-ech kategoriach cenowych, które nie odstraszą portfeli i zarazem ułatwią dokonanie właściwego wyboru w stosunku do osobistych potrzeb. Kable HDMI na blat zostały rzucone i wnet podłączone do 9 monitorów nie przekraczających stawki kolejno 500, 800 i 1200 złotych

Ładowanie danych...